annuncio

Comprimi
Ancora nessun annuncio.

Looking Polish speaking guild.

Comprimi
X
 
  • Filtro
  • Ora
  • Visualizza
Elimina tutto
nuovi messaggi

  • Looking Polish speaking guild.

    Hi, im from Poland and looking for Polish speaking guild, or with some Polish players in guild. My english isn't best but i can comunicate with other people well. I have big exprience in UO. I play few years on other shards.


    Szukam Polskiej gildi, lub takiej w której jest kilku Polaków, z którymi będzie można pogadać, zaczerpnąć rad itp. Mam duże doświadczenie w UO. Jeśli ktoś kojarzy nick Adachi z FR to pisać śmialo :P moje gg:1120018

  • #2
    Witam

    Co do polskiej gildi to takiej tutaj nie ma od dobrych paru lat, a co do graczy jest na razie dwóch ja gram od 2005 roku moj przyjaciel od nadawna, mozliwe ze za niedługo zacznie grac jeszcze paru starych znajomych to uda nam sie stworzyc cos nawego.
    Grałes moze na polskich serverach ??
    Prosze o kontakt postaram sie ci pomoc, i napisz jakie masz doswiadczenie z gry, crafting i pvp.

    Adachi juz kojarze
    Z tej strony Bers,Pilot-,Human Target na pewno kojarzysz
    odezwe sie na gg
    Ultima modifica di Abadam; 22-11-2012, 12:21.

    Commenta


    • #3
      Siemka

      Na pewno się spotkalismy na MG, stare czasy, ja tutaj grałem od prawie 10 lat chyba, ale niedawno chcialem sie zalogowac i zonk, nie ma moich postaci dlatego rekreacyjnie sobie koksam od czasu do czasu. Chetnie sie dolacze w wolnych chwilach pozdrawiam (moje gg: 1649349)
      ICQ: 261-095-771

      Commenta


      • #4
        "Grałes moze na polskich serverach ??"
        Because UODreams is the best. No I speak no polish, it's an "applied scientific method" guess.
        Play here, UOD is the best!

        Commenta


        • #5
          włodek z tej strony bers !! fajnie cie znowu widziec po tylu latach
          odezwe sie do ciebie na gg jak wroce do domu, na razie siedze u dziewczyny.

          Commenta


          • #6
            Spoko Bers, wspomógłbym bardziej, ale pokasowali mi postacie i tak sobie koksam od zera, ale póki co szału nie ma
            ICQ: 261-095-771

            Commenta

            Sto operando...
            X